Competitie‎ > ‎

Grupe

Programul jocurilor va fi afisat in cursul zilei de luni 22.05.2017!


GRUPA 2005
GRUPA A GRUPA B
1. VIITORUL CLUJ JUNIOR 1. SPORTING CLUJ
2. ALMA SIBIU ROSU 2. ALMA SIBIU ALB
3.LUCEAFARUL CLUJ 3. CFR 1907 CLUJ
4.UNIVERSITATEA CLUJ 4. UNITED SPORT
5.TRANSILVANIA FLORESTI 5. LPS BANATUL TIMISOARA


GRUPA 2006
GRUPA A GRUPA B
1. CFR CLUJ 1907 1. ARDEALUL CLUJ
2. SPORTING CLUJ 2. VIITORUL CLUJ JUNIOR
3. ACADEMIA LUCEAFARUL 3.UTA ARAD 0722847826
4. FC COPSA 0754418708 4. LUCEAFARUL CLUJ
5. PLIMOB SIGHET 0744162010 5.ACS JUNIORUL CLUJ



GRUPA 2007
GRUPA A GRUPA B GRUPA C
1. VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU 1 .ACADEMIA LUCEAFARUL 1.VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB
2. ACS JUNIORUL CLUJ 2. ATLETIC ZALAU 2. HIDROELECTRICA RAMNICU VALCEA
3. MIERCUREA CIUC 3. JUNIORI CFR ALB SI VISINIU 3. LUCEAFARUL CLUJ
4. SPORTING CLUJ PORTOCALIU 4. SPORTING CLUJ NEGRU 4.CFR CLUJ 1907



GRUPA 2008

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1. SPORTING CLUJ NEGRU 1. LUCEAFARUL CLUJ 1. ACADEMIA LUCEAFARUL 1.LUCEAFARUL 2010 CLUJ
2. VIITORUL CLUJ JUNIOR ALASTRU 2. VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB 2. LPS IL CALCIO SATU MARE 2. ACS JUNIORUL CLUJ
3. ATLETIC ZALAU 3. DACIA BUIUCANI 3.SPORTING CLUJ PORTOCALIU 3. VIITORUL ORADEA
4. POLI TIMISOARA 4. ACADEMIA HAGI 4. TRANSILVANIA FLORESTI 4. JUNIOR AIUD



GRUPA 2009

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1. VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB 1. ACADEMIA LUCEAFARUL 1. VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU 1. SPORTING CLUJ PORTOCALIU
2. OLTUL FAGARAS 2. ALMA SIBIU ALB 2. CS FLORESTI 2. ATLETICO ARAD GALBEN
3. ATLETICO ARAD NEGRU 3. DRIBLI CLUJ 3. KINDER SGM. ALB 3. DIDI JUNIOR IASI NEGRU




GRUPA E GRUPA F GRUPA G GRUPA H
1. LUCEAFARUL CLUJ 1. ACADEMIA SPORTING 1. SPORTING CLUJ NEGRU 1. LUCEAFARUL 2010 CLUJ
2. CAPITAL SPORT BUCURESTI 2. ALMA SIBIU ROSU 2. ACADEMIA HAGI 2. DIDI IASI JUNIOR GALBEN
3. LPS IL CALCIO SATU MARE 3. PLIMOB SIGHET 3 .KINDER SGM. ROSU 3. JUNIOR AIUD



GRUPA 2010

GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1. ACADEMIA LUCEAFARUL 1. SPORTING CLUJ PORTOCALIU 1. SPORTING CLUJ NEGRU 1. LUCEAFARUL CLUJ
2. JUNIOR AIUD 2. VIITORUL CLUJ ALBASTRU 2. CFR CLUJ 1907 ALB 2. VIITORUL CLUJ ALB
3. ACS KIDS TAMPA BRASOV ALB 3. KINDER SGM. MURES 3. ACS KIDS TAMPA BRASOV ROSU 3. DIDI JUNIOR IASI
4. RAPID CLUJ ROSU 4. ATLETICO ARAD 12.RAPID CLUJ ALB 4. CS FLORESTI
Ċ
Grupe.pdf
(29k)
Admin Cluj,
30 nov. 2016, 06:23
Comments