Program


Programul ACTUALIZAT al turneului Fotbal a la Cluj indoor 2016 se poate descarca de mai jos.
 
CLASAMENT FINAL GRUPA 20016 
A B
ACADEMIA LUCEAFARUL CS COLTEA 1920 BRASOV
FK CSIKSZEREDA ALB LUCEAFARUL CLUJ
FC KISS BAIA MARE UNIVERSITATEA CLUJ
FC COPSA MICA VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU
VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB FK CSIKSZEREDA ROSU
ACS SEBES 2014 DORIA ALBA IULIA

Sala Horia Demian
16.00-16.30 2006 35 FK CSIKSZEREDA ALB - LUCEAFARUL CLUJ Finala mica
16.30-17.00 2006 36 ACADEMIA LUCEAFARUL - CS COLTEA 1920 BRASOV Finala mare

15.00-15.30 2006 31 ACS SEBES 2014 - DORIA ALBA IULIA Loc 11-12
15.30-16.00 2006 32 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB - FK CSIKSZEREDA ROSU Loc 9-10
16.00-16.30 2006 33 FC COPSA MICA - VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU Loc 7-8
16.30-17.00 2006 34 FC KISS BAIA MARE - UNIVERSITATEA CLUJ Loc 5-6



CLASAMENT FINAL GRUPA 2007

A B C D
ACS BUCEGI RASNOV ATHLETIC ZALAU TRANSILVANIA MEDIAS SPORTING CLUJ PORTOCALIU
ACS JUNIORUL SUCEAVA KINDER SANGEORGE-MURES FK CSIKSZEREDA DYNAMIC BAIA MARE
VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB SPORTING CLUJ NEGRU JUVENES TG MURES KSE FUTSAL TARGU SECUIESC
JUNIORUL CLUJ CSM DORNA VATRA DORNEI VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU LUCEAFARUL CLUJ

Program vineri 2 decembrie 2016 grupa 2007!!!!






Sala Ion Creanga



8.00-8.30 2007 37 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB - KSE FUTSAL TARGU SECUIESC Loc 9-12
8.30-9.00 2007 38 SPORTING CLUJ NEGRU - LUCEAFARUL CLUJ Loc 9-12
9.00-9.30 2007 39 CSM DORNA VATRA DORNEI - VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU Loc 13-16
9.30-10.00 2007 40 JUNIORUL CLUJ - JUVENES TG MURES Loc 13-16

Sala Gheorghe Roman

8.00-8.30 2007 35 ACS BUCEGI RASNOV - DYNAMIC BAIA MARE Loc 5-8
8.30-9.00 2007 36 ACS JUNIORUL SUCEAVA - SPORTING CLUJ PORTOCALIU Loc 5-8
9.00-9.30 2007 33 KINDER SANGEORGE-MURES - TRANSILVANIA MEDIAS Loc 1-4
9.30-10.00 2007 34 ATHLETIC ZALAU - FK CSIKSZEREDA Loc 1-4


11.00-11.30 2007 41 ACS BUCEGI RASNOV – ACS JUNIORUL SUCEAVA Loc 5-6
11.30-12.00 2007 42 DYNAMIC BAIA MARE – SPORTING CLUJ PORTOCALIU Loc 7-8
12.00-12.30 2007 43 KSE FUTSAL TARGU SECUIESC – LUCEAFARUL CLUJ Loc 9-10
12.30-13.00 2007 44 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB – SPORTING CLUJ NEGRU Loc 11-12

Clasament grupe 2009

A B C D
JUNIORUL AIUD ATLETICO ARAD SPORTING CLUJ PORTOCALIU ACADEMIA LUCEAFARUL
JUVENES TG MURES STICLA ARIESUL TURDA VIITORUL ARAD VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB
VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU LUCEAFARUL CLUJ ACS JUNIORUL SUCEAVA ACS BUCEGI RASNOV
SPORTING CLUJ NEGRU CS COLTEA 1920 BRASOV UNIREA DEJ LPS BISTRITA


Sala Horia Demian

17.30-18.00 2009 25 JUNIORUL AIUD - STICLA ARIESUL TURDA Loc 1- 8
18.00-18.30 2009 26 JUVENES TG MURES - ATLETICO ARAD Loc 1- 8
18.30-19.00 2009 27 SPORTING CLUJ PORTOCALIU - VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB Loc 1- 8
19.00-19.30 2009 28 VIITORUL ARAD - ACADEMIA LUCEAFARUL Loc 1- 8

Sala LPS
16.30-17.00 2009 29 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU - CS COLTEA 1920 BRASOV Loc 9-16
17.00-17.30 2009 30 SPORTING CLUJ NEGRU - LUCEAFARUL CLUJ Loc 9-16
17.30-18.00 2009 31 UNIREA DEJ - ACS BUCEGI RASNOV Loc 9-16
18.00-18.30 2009 32 ACS JUNIORUL SUCEAVA - LPS BISTRITA Loc 9-16


Clasament provizoriu grupa 2006! 


A puncte B puncte
1 ACADEMIA LUCEAFARUL 12 CS COLTEA 1920 BRASOV 12
2 FK CSIKSZEREDA ALB 8 LUCEAFARUL CLUJ 6
3 FC KISS BAIA MARE 5 UNIVERSITATEA CLUJ 6
4 FC COPSA MICA 5 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU 4
5 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB 3 FK CSIKSZEREDA ROSU 4
6 ACS SEBES 2014 0 DORIA ALBA IULIA 3


Clasament gupa 2010!

A B C D
ASA TG MURES PRIMAVERA SATU MARE ACADEMIA LUCEAFARUL JUNIORUL AIUD
ACS KIDS TAMPA BRASOV VIITORUL CLUJ JUNIOR ATLETICO ARAD CFR CLUJ 1907 VISINIU
SPORTING CLUJ NEGRU ALMA SIBIU ALB AS MSE 2008 SPORTING CLUJ PORTOCALIU
JUNIORUL CLUJ LUCEAFARUL CLUJ STICLA ARIESUL TURDA ALMA SIBIU ALBASTRU

Program grupa 2010 vineri 02 decembrie 2016












Sala Polivalenta B

9.00-9.25 2010 31 STICLA ARIESUL TURDA - ALMA SIBIU ALBASTRU Loc 13-16
9.25-9.50 2010 32 JUNIORUL CLUJ - LUCEAFARUL CLUJ Loc 13-16
9.50-10.15 2010 25 ASA TG MURES - PRIMAVERA SATU MARE Loc 1- 4
10.15-10.40 2010 7 ACADEMIA LUCEAFARUL - JUNIORUL AIUD Loc 1- 4
10.40-11.05 2010 29 SPORTING CLUJ NEGRU - ALMA SIBIU ALB Loc 9-12
11.05-11.30 2010 30 AS MSE 2008 - SPORTING CLUJ PORTOCALIU Loc 9-12
11.30-11.55 2010 27 ACS KIDS TAMPA BRASOV - VIITORUL CLUJ JUNIOR Loc 5- 8
11.55-12.20 2010 28 ATLETICO ARAD - CFR CLUJ 1907 VISINIU Loc 5- 8
12.20-12.45 2010 40 invins 31 – invins 32 Loc 15-16
12.45-13.10 2010 39 castig 31 – castig 32 Loc 13-14
13.10-13.35 2010 38 invins 29 – invins 30 Loc 11-12
13.35-14.00 2010 37 castig 29 – castig 30 Loc 9-10
14.00-14.25 2010 36 Invins 27 – invins 28 Loc 7-8
14.25-14.50 2010 35 Castig 27 – castig 28 Loc 5-6
14.50-15.15 2010 34 invins 25 – invins 26 Final mica
15.15-15.40 2010 33 castig 25 – castig 26 Finala mare


Clasament grupe 2008

A B C D
VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB CORONA BRASOV POLI TIMISOARA FK CSIKSZEREDA
KINDER SANGEORGE-MURES LUCEAFARUL CLUJ FC ODORHEIUL SECUIESC JUNIORUL AIUD
ACS JUNIORUL SUCEAVA ATHLETIC ZALAU FC COPSA MICA SPORTING CLUJ PORTOCALIU
LPS BISTRITA CSM DORNA VATRA DORNEI STICLA ARIESUL TURDA CFR SIMERIA
SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL SPORTING CLUJ NEGRU VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU ACADEMIA LUCEAFARUL




Sala Horia Demian

8.00-8.30 2008 48 FC ODORHEIUL SECUIESC - JUNIORUL AIUD Loc 5- 8
8.30-9.00 2008 47 KINDER SANGEORGE-MURES - LUCEAFARUL CLUJ Loc 5- 8
9.00-9.30 2008 45 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB - CORONA BRASOV Loc 1- 4
9.30-10.00 2008 46 POLI TIMISOARA - FK CSIKSZEREDA Loc 1- 4




Sala Creanga
8.00-8.30 2007 37 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALB - KSE FUTSAL TARGU SECUIESC Loc 9-12
8.30-9.00 2007 38 SPORTING CLUJ NEGRU - LUCEAFARUL CLUJ Loc 9-12
9.00-9.30 2007 39 CSM DORNA VATRA DORNEI - VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU Loc 13-16
9.30-10.00 2007 40 JUNIORUL CLUJ - JUVENES TG MURES Loc 13-16
10.00-10.30 2008 49 SC DE FOTBAL LIVIU ANTAL - SPORTING CLUJ NEGRU Loc 17-20
10.30-11.00 2008 50 VIITORUL CLUJ JUNIOR ALBASTRU - ACADEMIA LUCEAFARUL Loc 17-20
11.00-11.30 2008 43 LPS BISTRITA - CSM DORNA VATRA DORNEI Loc 13-16
11.30-12.00 2008 44 STICLA ARIESUL TURDA - CFR SIMERIA Loc 13-16
12.00-12.30 2008 41 ACS JUNIORUL SUCEAVA - ATHLETIC ZALAU Loc 9-12
12.30-13.00 2008 42 FC COPSA MICA - SPORTING CLUJ PORTOCALIU Loc 9-12


Observatii sisteme de joc:
  • la grupele de varsta 2007 si 2009 fiecare echipa va juca 6 meciuri. Primele 2 clasate din grupavor juca pentru locurile 1-8.
  • la grupa 2006 fiecare echipa va juca 5 meciuri in grupa iar apoi locurile 1 vor juca finala mare , locurile 2 finala mica etc
  • la grupa 2008 fiecare echipa va juca cate 4 meciuri in grupa iar apoi castigatoarele celor 4 grupe vor juca pt locurile 1-4, locurile 2 pentru 5-8 etc
  • echipele de la grupa 2010 vor juca 5 meciuri, 3 in grupa iar apoi echipele clasate pe locul 1 vor juca pentru 1-4 , locurile 2 pentru 5-8 etc

Comments